Systemy monitoringu

Systemy monitoringu
Nowoczesne systemy monitoringu wizyjnego oferują ogromne wręcz możliwości.
Mnogość rozwiązań technologicznych pozwala na dobranie odpowiedniego sprzętu w celu nieprzerwanego nagrywania obrazu niezależnie od miejsca, warunków atmosferycznych i natężenia światła.
Obecnie na rynku spotykane są trzy rodzaje systemów monitoringu – analogowy, hybrydowy oraz cyfrowy (potocznie zwany IP).
Ogromną popularnością cieszy się dzisiaj na pewno monitoring IP.
Monitoring IP to najnowocześniejsza wersja dozoru wizyjnego wykorzystująca protokół internetowy IP. W systemach IP nie ma konieczności łączenia każdej kamery bezpośrednio z rejestratorem, dzięki czemu monitoring IP jest bardzo elastyczny i umożliwia rozproszenie urządzeń działających w obrębie wykorzystywanej sieci – takie rozwiązanie umożliwia prostą i szybką rozbudowę.
Cały system monitoringu podłączony jest do lokalnej sieci. Dzięki temu można podglądać rejestrowany obraz nie tylko na wewnętrznych urządzeniach, monitorach lub komputerach tworzących system monitoringu CCTV. To również podgląd z poziomu przeglądarki internetowej bądź specjalnej aplikacji instalowanej na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Wystarczy jedynie połączenie z Internetem by mieć dostęp do obrazu na żywo z każdego miejsca na świecie.

Podstawą jest niezawodny system monitoringu
Umiejętne połączenie ze sobą poszczególnych elementów sprawia, że systemy monitoringu działają bez zakłóceń i pozwalają efektywnie monitorować obiekty.
Wybór odpowiedniego sprzętu wbrew pozorom nie jest zadaniem prostym.
Oferujemy Państwu zarówno gotowe zestawy do samodzielnej instalacji, jak i rozwinięte systemy cyfrowe IP. Oprócz kompletnych zestawów do monitoringu proponujemy takie, do których samodzielnie można dobrać najlepsze akcesoria, takie jak: dysk twardy, kable, wtyki i złącza, zasilacz, sprzęt sieciowy.
Przy wyborze konkretnego rozwiązania najważniejsze są indywidualne potrzeby. Mamy doświadczenie w projektowaniu oraz montowaniu systemów monitoringu. Wszystkim naszym Klientom zapewniamy wsparcie techniczne na najwyższym poziomie. Doradzamy w wyborze odpowiednich urządzeń oraz akcesoriów, a następnie realizujemy montaż systemów monitoringu na miejscu, trzymając się wszystkich standardów technologicznych.

Montaż systemów monitoringu
Wybór wysokiej jakości urządzeń, z których składa się system to niestety zdecydowanie za mało. Aby telewizja przemysłowa CCTV działała efektywnie, bezawaryjnie i spełniała wszystkie potrzeby, konieczne jest profesjonalne podejście do jej projektu oraz instalacji. Tym właśnie zajmuje się nasza firma.
Nasi Klienci mogą czuć się bezpiecznie nie tylko dzięki zainwestowaniu w tak nowoczesny system monitoringu. Po realizacji usługi zapewniamy bowiem swoje dalsze wsparcie techniczne, jak i w razie potrzeby zajmujemy się profesjonalnym serwisem.
Nasza oferta systemów monitoringu zawiera najlepsze marki firmowane przez sprawdzonych i cenionych w branży producentów.
Firma korzysta z rozwiązań renomowanych producentów takich jak: Samsung, HikVision, BCS, Dahua.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz monitoring, który będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Do zakupów w naszym sklepie skłaniają również konkurencyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo świadczone przez wykwalifikowany personel sklepu.

Zapraszamy do naszego sklepu:
ul. Mickiewicza 14, 33-170 Tuchów
Tel. 14 652 33 44